Bateliai grįžta su trenksmu

Viena iš avalynės tendencijų, kurią labiausiai džiaugiamės, yra batelių - loaferių sugrįžimas. Besibaigiant 2022 m., pastebėjome, kad daugelis aukščiausios klasės dizainerių - prekių ženklų išleido savo klasikinių batelių variantus. „Prada“ pasirinko dizainą, kuris apstulbino pasirodymą su savo akinančiomis puošmenomis, „Louis Vuitton“ papuošė juos drąsia grandine, o „Versace“ nusprendė visiškai perdaryti klasikinį loaferį, pridėdami platforminį blokinį kulną.

Grubus padas, minimali estetika

Šie bateliai yra skirti moterims, kurios mėgsta išlaikyti klasikinį įvaizdį, bet taip pat nori pakelti kartelę kiek aukščiau. Loaferių viršus rėkia „klasikinis“ ir „aptakus“, o padas – „stambus“ ir „aukštas“. Tai tikrai bus ta pora, kurią galėsite apsiauti pakeliui į darbą ar kasdienai tvarkydami reikalus mieste.

 

 Drąsi klasika

 

Nors 9-asis dešimtmetis paprastai laikomas dešimtmečio mados dykyne (pamenate trumpus, siaurus džinsus?), buvo vienas mados gaminys, kurį visi dievinome – 2022 m. rudenį/žiemą jis sugrįš: stambus loaferis.

Ko nemylėti itin stilinguose, patogiuose bateliuose?

Loaferiai yra vieni iš patogiausių batų, tačiau šį sezoną jie yra pagaminti iš eko odos arba zomšos ir turi turėti stambų kulną ir siluetą.

 

Išsirink dabar

You can use this element to add a quote, content...