SSYMM – tai balansas tarp naujausių mados tendencijų ir individualaus stiliaus. Mes nesame „tiesiog dar vienas butikas“.

Mes esame patirtis. Gyvenimo būdas. Judėjimas.

Kai mūsų gyvenime atsiranda vis daugiau nereikalingų daiktų, kai lūkesčiai – vis didesni, kai pats vartojimas pradeda „vartoti“ mus, turime atrasti laiko sau, neskubėti priimti sprendimų ir tiesiog mėgautis gyvenimu čia ir dabar.

Dėl šios priežasties siūlome savo klientams potencialiai geriausią išvaizdą, reikalaujančią mažiausiai pastangų. Kam pirkti penkis skirtingus drabužius, jei galima nusipirkti vieną, kurį galima suderinti penkiais skirtingais būdais?

Mes orientuojamės į vidutių pajamų mados entuziastus, pasižyminčius aukštais etiniais standartais. Mes siūlome jiems aukštos kokybės, labai kruopščiai parinktus drabužius, aprangos derinimo džiaugsmą ir nesiliaujančius stebinti bet patikimus stiliaus sprendimus.

 

MŪSŲ VIZIJA

KAS?

SSYMM yra prekės ženklas, pasižymintis stipriu įvaizdžiu ir savitu balsu. Mūsų strategija – ne prisitaikyti, o išsiskirti: todėl tikime, kad būsime pastebėti ir išgirsti.

KUR IR KADA?

Iki 2025 norime tapti lyderiaujančiu gatvės stiliaus drabužių internetiniu butiku Baltijos šalyse bei Šiaurės rinkoje.

KAIP?

Rodydami pavyzdį. Įkvėpdami. Būdami kūrybingi ir išradingi. Visada likdami ištikimi savo vertybėms ir suderindami savo svajones su savo tikslais.

KODĖL?

Todėl, kad norime būti sektinu pavyzdžiu gatvės mados entuziastams ir daryti jiems teigiamą įtaką.

 

MŪSŲ MISIJA

Matome save kaip išskirtinį gatvės stiliaus drabužių internetinį prekės ženklą, galintį pasiūlyti vartotojams itin atidžiai atrinktą drabužių asortimentą.

Mūsų bendruomenė mums svarbiausia (ar galėtų būti kitaip?).

Tad mums itin svarbu kurti bendruomenę, kuri vertina ir švenčia kokybę ir atsakingą pasirinkimą. 


Darome viską, kad savo platformoje suburtume kartu pirkėjus ir kūrėjus ir sukurtume abiems pusėms naudingą ryšį.

 

MŪSŲ VERTYBĖS

Kūryba varo mus į priekį. Tai stiprybė, leidžianti mums pasiekti mūsų tikslą – padaryti vartojimą etišką.

TIKIME, kad geriausias būdas pirkti drabužius – protingai optimizuotas ir orientuotas į kokybę. Esame tikri, jog gera apranga – kaip šarvai: padeda užkariauti dieną.

JAUČIAME AISTRĄ paprastai aprangos magijai. Gyvename idėja, kad drabužiai įgalina žmones ir suteikia jiems pasitikėjimo savimi.

SKLEIDŽIAME ŽINIĄ apie naują etišką vartojimo būdą – protingą vartojimą. Pakartotinis naudojimas, lankstumas ir atsakingumas – tai trys vertybės, apie kurias niekada nepavargsime kalbėti.