Pereiti prie turinio

 

 

Supersymmetry pavadinimas gimė iš nepažaboto, jaunatviško maksimalizmo, idealybės siekio - simetrijos, balanso ir minimalizmo.

 

Mes esame patirtis. Gyvenimo būdas. Judėjimas.

 

SSYMM – tai balansas tarp naujausių mados tendencijų ir individualaus stiliaus. Mes nesame „tiesiog dar vienas butikas“.

Mūsų misija

Matome save kaip išskirtinį gatvės stiliaus batų internetinį prekės ženklą, galintį pasiūlyti vartotojams itin atidžiai atrinktą avalynės asortimentą. Mūsų bendruomenė mums svarbiausia (ar galėtų būti kitaip? ). Tad mums itin svarbu kurti bendruomenę, kuri vertina ir švenčia kokybę ir atsakingą pasirinkimą. 
Darome viską, kad savo platformoje suburtume kartu pirkėjus ir kūrėjus ir sukurtume abiems pusėms naudingą ryšį.

Mūsų vertybės

Tikime, kad geriausias būdas pirkti drabužius – protingai optimizuotas ir orientuotas į kokybę. Esame tikri, jog gera apranga – kaip šarvai: padeda užkariauti dieną.


Jaučiame aistrą paprastai aprangos magijai. Gyvename idėja, kad drabužiai įgalina žmones ir suteikia jiems pasitikėjimo savimi.


Skleidžiame žinią apie naują etišką vartojimo būdą – protingą vartojimą. Pakartotinis naudojimas, lankstumas ir atsakingumas – tai trys vertybės, apie kurias niekada nepavargsime kalbėti.